Kandidatas į Anykščių rajono merus

Kandidatas į Anykščių rajono merus

Kandidatas į Anykščių rajono merus

Šiuose rinkimuose mano, kaip kandidato tapti Anykščių meru, tikslas – maksimaliai panaudoti savivaldos galimybes pažangiai rajono raidai užtikrinti, įgyvendinti svarbiausius gyventojų lūkesčius.
Atvira ir veiksminga vietos savivalda – tai lygios galimybės, patikimas valdymas, aktyvios bendruomenės, darni raida.
Ačiū visiems, kurie mane palaikė, palaiko ir palaikys šiame nelengvame kelyje.
Kartu su Jumis pasieksime, kad Anykščiuose būtų gera gyventi!
Mano tikslas – maksimaliai panaudoti savivaldos galimybes pažangiai rajono raidai užtikrinti, įgyvendinti svarbiausius gyventojų lūkesčius.
Man svarbiausia – žmonių, jiems tarnaujančių institucijų – mero, savivaldybės administracijos ir pavaldžių įstaigų glaudus bendradarbiavimas.
Dėmesys žmogui, problemų išgirdimas, efektyvūs sprendimai ir pažangios iniciatyvos – tai mano įsipareigojimas Jums.
Vienas svarbiausių mūsų iššūkių ateičiai – rajono ekonominė plėtra. Anykščių kraštas – unikalus gamta, kultūriniu paveldu, bet gyventojams reikia tvirto ekonominio pagrindo. Mums reikia veržlių, iniciatyvių, kūrybingų žmonių, juos pastebėti, jų neprarasti – tai mano, vietos savivaldos ir rajono bendruomenės tikslas.
Čia turi būti gera ne tik sugrįžti, bet ir nuolat gyventi! Nuoseklus gyvenamosios ir verslo aplinkos gerinimas ne tik mieste, bet ir rajono gyvenvietėse – tai mano įsipareigojimas visiems: gyventojams, svečiams, verslui. Kiekvienas žmogus, šeima Anykščių krašte – tai savivaldos prioritetas. Gyventojams reikalingas efektyvus viešasis sektorius, kokybiška sveikatos priežiūra, patrauklios ugdymo įstaigos, pagrįsti mokesčiai, bendražmogiška pagalba. Tai Jūsų užduotys man, kurioms išspręsti skirsiu savo laiką, žinias, patirtį.
Visada palaikau gyventojų bendruomenių įtaką savivaldos sprendimams. Pasieksiu, kad kuo didesnis gyventojų ratas dalyvautų visuomeninėje veikloje, padėsiu, skatinsiu bendruomeniškumą, o siūlymus visi kartu ir įgyvendinsim.
Iššūkių, darbų ateičiai turime daug, jiems įvykdyti subursiu kompetentingą komandą, besivadovaujančią viešuoju interesu ir sumaniai naudojančią išteklius bendriems tikslams pasiekti.

Tik kartu ir kryptingai dirbdami sukursime gerovę mūsų vaikams!

Pagarbiai Jūsų Dainius Žiogelis

Dainius Žiogelis

 

 

Neatlygintina politinė reklama

Close